Succes la olimpiada pe faza judeteana [ 2011 ]

administrator
Site Admin
Mesaje: 21
Membru din: Sâm Iul 10, 2010 6:58 pm

Succes la olimpiada pe faza judeteana [ 2011 ]

Mesaj de administrator »

Echipa MathTime ureaza mult succes tuturor participantilor la Olimpiada pe faza Judeteana din 2011. Asteptam cu nerabdare rezultatele voastre aici iar in alte sectiuni ale forumului, discutii pe tema problemelor primite.

Bafta!
Moldovan Bogdan
Mesaje: 126
Membru din: Sâm Ian 01, 2011 5:05 pm

Re: Succes la olimpiada pe faza judeteana [ 2011 ]

Mesaj de Moldovan Bogdan »

Va supun atentiei urmatoarea problema intampinata de mine azi la judeteana de a 8-a:
Dupa corectare am fost informat prin diriginta mea ca eu am obtinut doar 16 puncte; lucru care m-a intristat tare deoarece eu eram foarte bucuros ca am facut toate subiectele in 2 ore si o ora m-am verificat .Apoi dupa recorectare mi-a spus ca am 27 de puncte deoarece doua perechi de profesori corectori (problema 2 si 3) nu au inteles rezolvarile date de mine pentru ca au fost altfel decat baremul.Va invit pe forumul clase a 8- a pt. a va cere parerea despre rezolvarile mele.
Ciprian.
Mesaje: 155
Membru din: Vin Mar 11, 2011 11:13 am

Re: Succes la olimpiada pe faza judeteana [ 2011 ]

Mesaj de Ciprian. »

Moldovan Bogdan scrie:Va supun atentiei urmatoarea problema intampinata de mine azi la judeteana de a 8-a:
Dupa corectare am fost informat prin diriginta mea ca eu am obtinut doar 16 puncte; lucru care m-a intristat tare deoarece eu eram foarte bucuros ca am facut toate subiectele in 2 ore si o ora m-am verificat .Apoi dupa recorectare mi-a spus ca am 27 de puncte deoarece doua perechi de profesori corectori (problema 2 si 3) nu au inteles rezolvarile date de mine pentru ca au fost altfel decat baremul.Va invit pe forumul clase a 8- a pt. a va cere parerea despre rezolvarile mele.
eu as fi interesat sa le vad :)
Scrie răspuns